Аптечна довідка:

0 (800) 30 18 18

ПЕНТАЛГІН таб.10
Виробник: Здоров'я, ФК, ТОВ, м. Харків, Україна
Основні діючі речовини:

1 таблетка містить парацетамолу ДС 90 % у перерахуванні на парацетамол 210 мг, пропіфеназону 210 мг, кофеїну 50 мг, фенобарбіталу 20 мг, кодеїну фосфату 10 мг

вул. Кам'янецька, 38
5 уп макс
17.40 грн
вул. Подільська, 54
2 уп макс
19.10 грн

Рекомендовано

Ми скоро зв'яжемось з Вами
Спасибо за заявку!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время