Аптечна довідка:

0 (800) 30 18 18

ЦИТРАМОН-М таб. 10
Виробник: Червона зiрка, ХФЗ, ПАТ, м.Харків, Україна
Основні діючі речовини:

1 таблетка містить: кислота ацетилсаліцилова 240 мг, парацетамол 180 мг, кофеїн 30 мг

Показання для застосування:

Слабкий або помірно виражений больовий синдром (головний біль, мігрень, зубний біль, невралгії, первинна дисменорея); ін фекційно-запальні захв-ня, що супроводжу ються гіпертермічним син-мом.

Форма випуску:

Таблетки

вул. Заводська, 20
11 уп макс
8.00 грн
вул. Проскурівська, 70
13 уп макс
7.90 грн
вул. Трудова, 6а
10 уп макс
8.10 грн
вул. Степана Бандери, 5А
20 уп макс
7.90 грн
вул. Зарічанська, 3/2
10 уп макс
7.90 грн
смт. Ярмолинці, вул. Пушкіна, 1а/2
5 уп макс
7.90 грн

Рекомендовано

Ми скоро зв'яжемось з Вами
Спасибо за заявку!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время