Аптечна довідка:

0 (800) 30 18 18

Пакет потрібен? Ні, дякую!

Тема сортування та розкладання сміття дуже актуальна.img

Її все частіше обговорюють в суспільстві, пропонуючи та тестуючи ініціативи по зменшенню використання пластику та інших шкідливих матеріалів.
Наша компанія не стоїть осторонь теми безпеки довкілля та екології, але робота в ритейлі заставляє рухатись за правилами ринку.
Тому, наша позиція у цьому питанні така – задовольняти вимоги клієнта та ринку, мінімізуючи негативний вплив на довкілля!

Питання пакетів виникало завжди і їх було багато:

У 2018 році, ми змінили стратегію роботи з пакетами і прийняли рішення видавати безкоштовно паперові (для мілкого товару) і зробили платними
біо-пакети (для габаритного товару). 
Таким чином, ми суттєво зменшили розхід поліетиленової упаковки, а плата за пакет змушує задуматись кожного, чи потрібен йому новий пакет чи використовувати сумку, рюкзак, повторно вживані пакети?

Плюси і мінуси є у кожному з варіантів, але тільки знаючи їх, можна зробити правильний вибір!
Паперові? Біо-поліетиленові? Своя еко-сумка (рюкзак, сумка)

Паперові не значить безпечні!
Правилом для рецептарів наших аптек, є безкоштовно видавати клієнту паперовий пакет, при купівлі декількох упаковок, ампул чи пластинок (мілкого товару). Але паперові пакети хоч і не з пластику, теж не є панацеєю.
В першу чергу це сировина, адже вирубка лісів є не менш важливою проблемою в наш час. З одного дерева виготовляється близько 700 паперових пакетів. Так, паперовий пакет розкладається і його можуть виготовляти з відновлених ресурсів. Проте, під час виготовлення в атмосферу викидається на 70% більше шкідливих речовин у повітря, на 50% у воду, що в 3-4 рази більше ніж при виготовленні пластикового пакета

Поліетиленові БІО-пакети
Ми розуміємо, що пакети як такі, потрібні (габаритний товар, або товарів багато). Тому знайшли вихід – замовляти біо-пакети, які дорожчі але безпечніші. А клієнт сам вирішить чи купувати його. Можливо так, ми зможемо зменшити бездумне використання пластикових пакетів.
Що ж таке біо-пакет?
Поліетиленовий пакет з додаванням біорозчинника Additech® OX, що допомагає пакету розкладатись на воду, вуглецевий газ та біомасу. І це теж не 100% позитивне рішення, тому що такі пакети розкладаються протягом 3-х років, що звичайно набагато швидше ніж звичайні поліетиленові пакети, але лише під впливом сонця та повітря, тиску та температури. На рахунок дії добавки думки розходяться, чи пакет розкладається повністю чи на мікропластик. Але на даний момент це єдина альтернативна звичайному поліетиленовому пакету який розкладається 150 років.

На закінчення залишимо Вам наступне порівняння:
Середнє використання :
  • Поліетиленового пакета – 1 раз
  • Паперового крафт пакету - 3-4 рази
  • Бавовняна еко-сумка – 150 разів
Ми у компанії, серед працівників вирощуємо думку про догляд та турботу за навколишнім середовищем. Піднімаємо теми сортування сміття та зменшення бездумного використання пластику. Деякі з нас уже сортують сміття і відвідують магазини з еко-торбинками та еко-сумками.
Доречі, сортування сміття це окрема тема, яку ми теж хочемо обговорити з Вами.

 
Ми скоро зв'яжемось з Вами
Спасибо за заявку!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время