Аптечна довідка:

0 (800) 30 18 18

ПЕНТАСЕД таб. 10
Виробник: ЗДОРОВЬЕ НАРОДУ - ХАРЬКОВСКОЕ ГОСФАРМ ПР
Основні діючі речовини:

1 таблетка містить парацетамолу ДС 90 % у перерахуванні на парацетамол 210 мг, пропіфеназону 210 мг, кофеїну 50 мг, фенобарбіталу 20 мг, кодеїну фосфату 10 мг

Показання для застосування:

Больовий синдром слабкої і середньої інтенсивності різного генезу: головний біль, зубний біль, невралгії, міалгії, артралгії, первинна дисменорея. Гарячковий синдром при застудних та інших інфекційно-запальних захворюваннях.

Форма випуску:

Таблетки

вул. Кам'янецька, 38
2 уп макс
29.10 грн
вул. Подільська, 54
1 уп макс
29.20 грн
вул. Проспект Миру, 61
3 уп макс
30.00 грн
вул. Молодіжна, 9
2 уп макс
29.20 грн
вул. Майборського, 16
2 уп макс
29.20 грн
вул. Тернопільська, 12
3 уп макс
29.20 грн
вул. Шевченка, 56/1
1 уп макс
28.80 грн
смт. Віньківці, вул. Патріотів України ,13/2
3 уп макс
29.20 грн
вул. Нижня Берегова, 42/1
3 уп макс
29.20 грн
м.Дунаївці, вул.Спортивна, 5/19
3 уп макс
29.20 грн
м. Славута, вул. Соборності, 17
3 уп макс
29.20 грн

Рекомендовано

Ми скоро зв'яжемось з Вами
Спасибо за заявку!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время